08:09
30 Wrzesień 2023
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Zaproszenie na Auto Potop 2020

pon., 2020-07-27 18:06
AUTO POTOP - KLASYKIEM PRZEZ MORZE NA ZLOT SAMOCHODOWY W SZWECJI!
 
W Twoim garażu stoi klasyk? A może jest tam to codzienne auto, które po prostu lubisz? Zabierz je na zlot Auto Potop do Szwecji i pochwal się nim! Poznaj innych fanów motoryzacji spędzając kilka dni na kempingu i podczas specjalnego programu moto-aktywności.
 To może być young timer, ciekawe auto, albo ulubiony samochód, który chcesz pokazać! Czy zloty samochodowe to Twoja zajawka, czy jeszcze czegoś takiego nie widziałeś, jesteś mile widziany. Dołącz do wyjątkowej imprezy – zabierz swój samochód przez morze, do Szwecji i weź udział w pikniku Auto Potop. Spędzisz 2 dni w Skandynawii na samochodowym zwiedzaniu, zlocie, specjalnych aktywnościach i zabawie z innymi entuzjastami motoryzacji podczas wieczornej imprezy na kempingu.
 
Piknik Auto Potop to wspólna wyprawa – najpierw wielkim statkiem przez morze, a potem drogami Szwecji. Dotrzesz na kemping na niezwykle malowniczej wyspie Olandii. To ponoć najpiękniejszy kemping W Szwecji! Jest tez dobrze położony do dalszych wycieczek, na które wybierzesz się w jedną lub więcej z przygotowanych przez nas tras. Zobaczysz te słynne skandynawskie krajobrazy! Wieczorem na kempingu czekają wygodne domki, grill i cały wieczór na zdobycie nowych przyjaciół. Podczas pikniku zaprezentujesz swoje auto i poznasz samochody innych uczestników.
 
To będzie prawdziwa przygoda, więc zabierz swój samochód i przepraw się z nami przez morze.
 
Przy rezerwacji wpłacasz zaliczkę w wysokości tylko 25%, dzięki czemu masz pewność, że miejsca Ci nie uciekną. Na miesiąc przed imprezą dopłać resztę. Prawda, że sprytne? Rozkładasz koszty i nie musisz płacić wszystko na raz, a miejsca na Ciebie czekają! Dlatego zrób rezerwację jak najszybciej – liczba miejsc ograniczona!
 
Kategoria: 
Embedded thumbnail