09:07
14 lipiec 2024
niedziela

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

To i owo w Pruszczu Gdańskim

pt., 2012-12-07 06:56

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To zadanie zostało zamieszczone, aby sprawdzić, czy nie jesteś robotem.

Pomimo minusowej temperatury w Pruszczu Gdańskim wiele się dzieje. Poza kulturalnymi i sportowymi tematami także co nieco o historii. Ale zacznijmy po kolei...

7 grudnia  serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury i Sportu na wystawę od Borodino do Paryża, która odbędzie się o godz 18:00.

W ramach Gdańskiej Sztuki Interpretacji Muzyki Akordeonowej odbędzie się koncert w sali Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim. Zagra na nim znany już w Pruszczu członek zespołu Zagan Acoustic.

W filli Biblioteki pedagogicznej w Pruszczu gdańskim odbędzie się również wystawa: „Urna to jest taki pniak. Wrzucisz "nie", wychodzi "tak". Referendum 30 czerwca 1946 r. w województwie gdańskim". Prezentacja zorganizowana jest przez Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej w Gdańsku.

W Pruszczu Gdańskim od 14 do 16 grudnia, będzie trwał również Jarmark Świąteczny. To niepowtarzalna okazja do nabycia wyrobów rękodzielniczych, dzieł artystów ludowych oraz wyrobów i produktów kuchni regionalnej. Zapraszamy do uczestniczenia w wydarzeniach.

Polecamy również zobaczyć:
Mikolajki przed UM w Pruszczu Gd.

http://www.youtube.com/watch?v=Dw0tlqYQnxk
oraz
PS Zagan Acoustic w Dworze Artusa w Gdańsku
http://www.youtube.com/watch?v=ay4PGKHm6y4

oglądaj nas na Facebooku oraz na stronie WWW.polnocna.tv i nie zapomnij subskrybować kanału!

Kategoria: 
Embedded thumbnail