Kiedy: 7-9 grudnia 2012 r.
Miejsce: Wydział Filologiczny UG, ul. Wita Stwosza 55
Wstęp wolny!!!!
-----------------------------------------
REGULAMIN MENAŻEK 2012
-----------------------------------------
PROGRAM FESTIWALU:
7 grudnia (piątek), godz. 18:00
Karol Janas ""Od Kanady do Australii"
Zdobywca Menażki 2011
godz. 18:30
Michał Kochańczyk "Koloryt wypraw studenckich lat 70"
godz. 19:30 Przedpremiera filmu:
ZAGINIONY (The wildest dream. Conquest of Everest) reż. Anthony Geffen, 94 min. (2010)
PROGRAM PREZENTACJI, czyli
30 minut dla każdego na podróż roku...
8 grudnia 2012 r. (sobota)
12.00-12.15 Start
12.15-12.45 Alpy Delfinatu - Bartosz Kłopocki, Krzysztof Kawałek
12.55-13.25 Alpy rowerem - Rafał Buczyk
13.35-14.05 Autostopowa wolność w drodze do Sarajewa - Michał Ignalski
14.05-14.20 Przerwa
14.20-14.50 Magiczne Zakaukazie po naszemu - Tamara Kanecka i Grzegorz Brzóska
15.00-15.30 Autostop z Sopotu do Chorwacji - Kasia Duda i Damian Polewski
15.40-16.10 Autostopem przez życie - Przemek Skokowski
16.10-16.25 Przerwa
16.25-16.55 Chlebem i solo przez Bałkany - Krzysztof Filipiuk
17.05-17.35 Od Jeziora Inari do Morza Barentsa - Jan Faściszewski
17.45-18.15 Ekwador 2012 - Anna Kotuła
18.15-18.30 Przerwa
18.30-19.00 Eurotrip 2012 - AZJA - Katarzyna Barzowska, Anna Kucharska, Zuzanna Kraszewska
19.10-19.40 Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle - Agata Łuczak
19.50-20.20 Karaiby i Atlantyk - Katarzyna Kamińska
20.20 Zakończenie
9 grudnia 2012 r. (niedziela)
12.00-12.15 Start
12.15-12.45 Laos i Wietnam - Adrianna Budzisz-Orłowska
12.55-13.25 Misja Madagaskar cz. 2 - Daniel Kasprowicz
13.35-14.05 Oczarowani Indiami, czyli 6000 km przygody - Krzysztof Wróbel, Monika Suwała
14.05-14.20 Przerwa
14.20-14.50 Podróż do Persji - Jarosław Kucharski
15.00-15.30 Pomorska Młodzieżowa Reprezentacja na Atlantyku - Agnieszka Piekło, Karol Janas
15.40-16.10 Podróż o smaku bułgarskiego wina - Monika Wróbel
16.10-16.25 Przerwa
16.25-16.55 Tam gdzie na pustyni odbiera polska Viva – Uzbekistan - Michał Szczypniewski
17.05-17.35 Rowerem przez Europę - Krzysztof Mirkiewicz
17.45-18.15 Rumunia, Albania, Czarnogóra - Martyna Skwierawska
18.15-18.30 Przerwa
18.30-19.00 Bakłażanowy Podróżnik Syberia-Kaukaz ‘2012 - Piotr Kwasiżur
19.10-19.40 Szwecja - autostopem za pracą - Sebastian Jelonek i Michał Popławski
19.50-20.20 Zawisza Czarny z Saint Malo do Lizbony - Katarzyna Walczyńska
20.20-21.00 Rozdanie Nagród i Zakończenie