14:04
30 kwiecień 2024
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Euro-Car szuka do pracy konserwatora - znamy szczegóły

Zamieszczono dnia sob., 2017-08-05 08:06

Firma Euro-Car z Gdyni zatrudni:

Konserwatora
Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń
  • dbałość o sprawność instalacji elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych
  • prace konserwatorskie i naprawcze sieci wod-kan; ciepłowniczej i elektrycznej
  • nadzór nad narzędziownią
  • prace porządkowe

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne
  • minimum 3 letni staż pracy na stanowisku konserwatora
  • potwierdzone kwalifikacje zawodowe
  • uprawnienia SEP
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • obowiązkowość
  • samodzielność

Oferujemy:

  • bardzo ciekawą pracę
  • umowę o pracę
  • stabilne warunki finansowe uzależnione od wyników w pracy i zaangażowania
  • bardzo dobre warunki socjalne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z Ustawą z o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97)
za pomocą LINKU: https://www.pracuj.pl/praca/konserwator-gdynia,oferta,5438062

red. / zdj. Euro-Car