10:06
20 czerwiec 2024
czwartek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Literackie otwarcie biblioteki w Pręgowie

sob., 2018-05-19 15:15
Biblioteka to nie tylko półki z książkami, ale przede wszystkim ludzie i panująca w niej wyjątkowa atmosfera. Przy szkole podstawowej w Pręgowie w Gminie Kolbudy, udało się stworzyć miejsce, a w ten wiosenny piątkowy wieczór mieliśmy okazję zobaczyć otwarcie, jego nowej odsłony. Nowy budynek biblioteki to miłe, spokojne i przytulne miejsce, ale czy razem z książkami udało się przenieść także niepowtarzalnego ducha tego miejsca?
 
Na otwarcie biblioteki tłumnie przybyli się mieszkańcy Pręgowa oraz pozostałych miejscowości Gminy Kolbudy. Nie było to jednak jedyne skupiające uwagę wydarzenie. Uroczystości towarzyszyło bowiem spotkanie z autorem książki „krótki wstęp do apokalipsy” i mieszkańcem Pręgowa Dobiesławem Koniecznym.
 
„Krótki Wstęp do Apokalipsy” to jednak nie tylko przystępnie napisana książka pełna akcji. Nie brakuje w niej także zgrabnie wplecionych rozważań filozoficznych nad naturą dobra i zła. Zapytaliśmy autora do kogo powinna trafić ta książka? 
 
My już poznaliśmy wartość tej książki i w związku z tym redakcja północnej.tv z radością objęła ją swoim patronatem medialnym. Zachęcamy więc do jej zakupu i przeczytania. Na zakończenie przygotowaliśmy dla was także fragment przeczytany przez samego autora. 
 
Polecamy również zobaczyć:
 
Rozpoczęcie Sezonu Żeglarskiego w rytmie bluesa
 
José Luis Pardo - Koncert w Kolbudach
 
Polub nas na Facebook, oglądaj na www.polnocna.tv i nie zapomnij subskrybować kanału.
Kategoria: 
Embedded thumbnail